29-09-2021

Fudbaleri Budve ubjedljivi protiv Sloge iz Radovića

Fudbaleri Budve ubjedljivo su savladali Slogu iz Radovića sa 4:0 u meču drugog kola Lige seniora jug koji je odigran juče na stadionu Lugovi.

Dvostruki strijelac za domaći sastav bio je Stefan Đorđević, u 27. i 32. minutu. U nastavku za su pogodili i talentovani Ranko Lepetić u 60. i Ivan Racković u 85. minutu.

Budvanima je takođe u drugom poluvremenu bio dosuđen i jedanaesterac, ali je Racković bio neprecizan.

Sa druge strane, gosti tokom cijelog susreta nisu uspjeli ozbiljnije da zaprijete.

Tim iz našeg grada tako je zabilježio drugi ovosezonski trijumf. U prethodnom kolu izabranici Zdravka Dragićevića pobijedili su barski Hajduk u gostima rezultatom 2:0.

Vrh tabele je cilj i ove godine, kao i borba za ulazak u Drugu ligu. U narednom kolu Budva gostuje ekipi Sloge iz Starog Bara.