15-10-2021

Fudbaleri Petrovca još jednom režirali preokret

Fudbaleri Petrovca zabilježili su novu pobjedu u Telekom Prvoj crnogorskoj ligi. U večeras odrigranom meču 11. kola "nebesko-plavi" bili su bolji od Podgorice sa 2:1.

Prvi dio igre završen je bez pogodakaa, a Podgorica je povela na startu drugog poluvremena, u 48. minutu, sjajnim pogotkom Žarka Popovića, koji je šutirao sa velike distance.

U finišu susreta Petrovac je još jednom uspio da dođe do preokreta. Nakon kornera koji je izveo Petar Vukčević izjednačio je Balša Boričić u 81, a rezervista Nikola Zvrko ubrzo je donio pobjedu svom timu dva minuta kasnije.

Izabranici Vladimira Jankovića upisali su peti trijumf u ovoj sezoni i bar do sjutra zadržaće se na drugom mjestu na tabeli.

Dueli Sutjeska - Zeta i Dečić - Jezero na programu su sjutra, a u nedjelju se sastaju Iskra i Rudar i Mornar i Budućnost.

Podgorica, koju sa klupe sada predvodi bivši strateg Petrovca Nenad Vukčević, zabilježila je osmi poraz i sa samo jednom pobjedom zauzima pretposljednju poziciju.