01-06-2021

Medalje za karatiste KK Stari grad

Karatisti KK Stari grad takođe su bili uspješni na Državnom prvenstvu i Međunarodnom turniru održanom proteklog vikenda u Nikšiću, osvojivši nekoliko zlatnih medalja.

Medalje za karatiste KK Stari grad | Radio Televizija Budva

Ilustracija

Član Karete kluba "Stari grad" Nikola Baralić postigao je sjajan rezultat na Državnom prvenstvu za kadete, juniore i mlađe seniore održanom 30. maja u NIkšiču.

Baralić je u konkurenciji od 145 takmičara osvojio treće mjesto
u pojedinačnoj juniorskoj kategoriji i drugo mjesto u kata timu.

Dan ranije na Međunarodnom takmičenju "Trofej Nikšića", u organizaciji Karate kluba Fokus koji je okupio 706 takmičara iz 43 kluba iz 12 država, takmičari Karate kluba Stari grad Saša Petrić i Nikola Baralić osvojili su:

Saša Petrić zlatnu u kategoriji kadeti i bronzanu medalju u apsolutnoj kategoriji za 2008 god.

Nikola Baralić je u kategoriji juniora osvojio zlatnu medalju, kao i sa kata timom takođe zlatnu medalju.