30-09-2017

Poraz Petrovca u Podgorici

Kom je sa 2:1 porazio Petrovac i došao do druge pobjede u šampionatu.

Poraz Petrovca u Podgorici | Radio Televizija Budva

Tri boda timu sa Zlatice donijeli su Kažić i igrač gostiju Redžović (autogol), dok je počasni pogodak za Petrovac postigao Stefan Đorđević u samom finišu.

Fudbaleri Mladosti slavili su protiv Grblja 2:1 na debiju novog trenera Branka Smiljanića, u okviru 9. kola crnogorskog šampionata.

Izgledalo je da će “romantičari” morati da se zadovolje bodom, a onda je u posljednjim sekundama duela na Starom Aerodromu defanzivac Stefan Cicmil postigao pogodak vrijedan cijelog plijena.

Mladost je imala vođstvo na poluvremenu zahvaljujući Zoranu Petroviću, da bi desetak minuta prije kraja Dragan Grivić izjednačio rezultat.

Trijumfe na domaćem terenu upisali su i Iskra i Kom. Klub iz Danilovgrada je lako izašao na kraj sa Dečićem rezultatom 4:1, a najveće zasluge idu na račun napadača Bogdana Milića koji je upisao het-trik.

Prvi meč 9. kola između Zete i Rudara završen je bez golova, dok se sjutra od 15 časova, u derbiju, sastaju Sutjeska i Budućnost.