07-11-2021

Prva pobjeda za seniorke Mediterana

Odbojkašice Mediterana savladale su Budućnost sa 3:2 u setovima i, nakon preokreta, upisale prvu pobjedu ove sezone.

Po setovima je bilo 22:25,20:25, 26:24, 25:20 i 15:12.

"Prvu prvenstvenu pobjedu u novoj sezoni ostvarile su sinoć naše seniorke, nakon velike borbe u pet setova i još većeg preokreta! U prva dva seta vodila se neizvjesna borba, ali naše djevojke pod vidljivim pritiskom nisu uspjele da prelome u određenim momentima, tako da su vrlo brzo došle u bezizlaznu situaciju. Moglo bi se reći da je treći set bio preloman, pogotovo psihički, neizvjestan i riješen na razliku u našu korist dao je krila našima u ostatku meča. Velika borba vodila se i u četvrtom i petom setu, ali izgledalo je da su naše igračice ovoga puta spremne i odlučne da odigraju kako treba i ostvare prvu prvenstvenu pobjedu, nakon koje se mnogo lakše diše. Velika zahvalnost publici, pogotovo djevojčicama iz naše škole odbojke", kazali su iz OK Mediteran.