02-10-2019

Rezultati osmine finala Kupa Crne Gore

Grbalj je u Radanovićima pobijedio Iskru 3:1 dok je Petrovac je pred svojim navijačima slavio protiv Drezge 2:0.

Rezultati osmine finala Kupa Crne Gore | Radio Televizija Budva

Fudbaleri Budućnosti, koji brane trofej, igrali su danas u Pljevljima sa Rudarom 0:0, u prvoj utakmici osmine finala Kupa Crne Gore.

Bez pobjednika i golova završen je i duel Ibra i Zete u Rožajama (0:0), dok je Sutjeska u Nikšiću pobijedila Lovćen 4:0, golovima Miljana Vlaisavljevića u 59, Boža Markovića u 61. i 90. i Marka Vučića u 77. minutu.

Grbalj je u Radanovićima, golovima Bobana Đorđevića u 21. i 90. i Benjamina Kacića u 67. minutu iz jedanaesterca, pobijedila Iskru 3:1.

Jedini pogodak za ekipu iz Danilovgrada, vodeći na utakmici, postigapo je Bogdan Mandić u 20. minutu.

Petrovac je pred svojim navijačima slavio protiv Drezge 2:0 (Miloš Kalezić u 20. i Boris Kopitović u 56), dok je OFK Titograd u Kotoru slavio protiv Bokelja 2:1 (Mirko Raičević u 41, Ivan Novović u 90+3 - Danilo Bakić u 59).

Utakmica u Mojkovcu, između Petnjice i Podgorice, nije odigrana jer je ekipa koja nastupa u Sjevernoj regiji odustala od takmičenja.

Revanš utakmice na programu su 23. oktobra.

Voljom žrijeba direktan plasman u četvrtfinale izborili su fudbaleri Jedinstva.