07-03-2021

Rukometaši Budvanske rivijere bolji od Partizana

Rukometaši Budvanske rivijere juče su u Tivtu savladali ekipu Partizana 33:24 i zabilježili deveti trijumf, u utakmici 13. kola Prve crnogorske lige.

Rukometaši Budvanske rivijere bolji od Partizana | Radio Televizija Budva

Budvanska rivijera je u Tivtu kontrolisala dešavanja na parketu od prvog do poslednjeg minuta. Budvani su na poluvremenu vodili sa 19:7, a stečeni kapital su ljubomorno čuvali do kraja meča.

Najefikasniji u sastavu Budvanske rivijere, bili su Vojislav Vukić sa osam, Đorđo Peruničić sa sedam, odnosno Luka Novaković, Danilo Pajović i Marko Simović sa po četiri gola. Kod Partizana, bolji od ostalih, bili su Gavrilo Samardžić sa osam, Nemanja Barac sa šest, Vuk Kaluđerović sa četiri i Bogdan Međedović sa tri gola.

Rukometaši Mornara 7 pobijedili su večeras u Danilovgradu istoimeni domaći tim 26:19. To je četvrti trijumf barskog tima, dok je Danilovgrad doživio deveti poraz u dosadašnjem dijelu takmičenja.

Juče je bilo ubjedljivo i Berane, koje je u svojoj dvorani savladalo bjelopoljsko Jedinstvo 33:25 i ostvarilo sedmu pobjedu.

Odgođen je duel Rudara i Komova, nakon što su testovi utvrdili prisustvo koronavirusa kod nekoliko igrača.