20-11-2021

Rukometaši Budvanske rivijere slavili u Pljevljima

Rukometaši Budvanske rivijere nastavili su pobjednički niz savladavši u gostima Rudar sa 32:29 u meču osmog kola SBBet Prve crnogorske lige.

Budvani su na poluvremenu imali sedam golova prednosti, domaći tim u nastavku zaigrao je bolje, ali nedovoljno za preokret.

U redovima aktuelnog lidera šampionata najbolji je bio Đorđo Peruničić sa sedam golova, Radivoje Đođić postigao je pogodak manje, a Luka Novaković, Luka Nikolić i Božo Brnović u strijelce su se upisali po pet puta.

Kod domaćina Filip Racković bio je izuzetno efikasan sa 14 golova.

Izabranici Dejana Dragnića upisali su osmu uzastopnu pobjedu, drugu ove sedmice pošto su prethodno u derbiju ubjedljivo savladali aktuelnog šampiona ekipu Lovćena.

Večeras su završena još dva duela. Lovćen je pred svojim navijačima savladao Danilovgrad, a Budućnost bila bolja od Berana. U toku je susret Sutjeske i Komova.

U ponedeljak su na programu mečevi Brskovo-Jedinstvo i Mornar-Partizan.