Radio Budva: Ne propustite emisiju "Popodnevni đir"
Na talasima Radia Budva, u današnjem izdanju emisije „Popodnevni đir“ govorimo o Eko-spotu Osnovne škole „Stefan Mitrov Ljubiša“, projektu koji promoviše ekološke vrijednosti, ljubav prema prirodi i značaj očuvanja životne sredine.

Kroz pjesmu, kreativnost i zajednički rad učenika i nastavnika, nastao je spot koji predstavlja školu kao ponosnog nosioca međunarododnog priznanja „Zelena zastavica“.
O tome kako je nastala ideja za Eko-spot, kakvu poruku šalju učenici i koliko je važna ekološka svijest kod mladih, u emisiji „Popodnevni đir“ novinarka Anja Govedarica razgovarala je sa nastavnicama Jelenom Rašković i Ivom Vujošević.