Sport

26-01-2020

Bronza za ajkule na EP

Ajkule su savladale Hrvatsku rezultatom 10-9 i osvojile bronzu na Evropskom prvenstvu u Budimpešti.

24-01-2020

Crnogorski vaterpolisti bez finala

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore nije uspjela da se plasira u finale Evropskog prvenstva u Budimpešti pošto su večeras poraženi polufinalnom meču od domaćina, Mađarske 10:8 (1:2, 3:1, 4:2 i 2:3).

23-01-2020

Polufinale veliki uspjeh, ali sanjamo medalju

Nakon što su očitali lekciju svjetskom prvaku Italiji, najbolji crnogorski vaterpolisti u petak će pokušati da sruše domaćina Mađarsku i izbore plasman u finale Evropskog prvenstva. Draško Brguljan smatra da "ajkule" treba još mnogo da učine kako bi stigle do medalje.

22-01-2020

Budva domaćin Evropskom prvenstvu za mlade u boksu

I u ovoj 2020. godini je pred Bokserskim savezom Crne Gore puno obaveza i izazova. Sigurno je najveći izazov organizacija Evropskog prvenstva za mlade, čiji će domaćin od 23. aprila do 3. maja biti Budva.

19-01-2020

Vidović: Borbenost je na maksimalnom nivou

Odličnom igrom i ubjedljivom pobjedom nad Njemačkom, "ajkule" su završile grupnu fazu Evropskog prvenstva u Budimpešti. Crnogorski vaterpolisti došli su na korak od cilja, od plasmana u četvrtfinale koje donosi odlazak na kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre. Ostaje još meč osmine finala sa Turskom gdje smo apsolutni favoriti, utakmica koja će poslužiti našim momcima kao trening pred okršaj sa aktuelnim svjetskim prvacima Italijanima.