Sport

20-05-2022

Budvanska rivijera danas protiv Lovćena u polufinalu Kupa

Podgorica će danas i sjutra biti domaćin finalnog turnira Kupa za rukometaše i finala Kupa za rukometašice. Utakmice se igraju u dvorani Univerziteta Crne Gore. U polufinalnim duelima rukometaša koji su na programu danas sastaju se Rudar – Budućnost Podgorica i Budvanska rivijera Budva – Lovćen.

20-05-2022

Petrovac danas protiv Sutjeske

Fudbaleri Petrovca dočekaće danas Sutjesku u utakmici 35. kola Telekom Prve crnogorske lige. Meč na stadionu "Mitar - Mićo Goliš" počeće u 20 sati.

19-05-2022

Petrovac sjutra protiv Sutjeske

Fudbaleri Petrovca dočekaće sjutra Sutjesku u utakmici 35. kola Telekom Prve crnogorske lige. Meč na stadionu "Mitar - Mićo Goliš" počeće u 17 sati.

18-05-2022

Finansijska pomoć države sportu mora biti veća

Finansijska pomoć države crnogorskom sportu mora biti veća, sa jasno definisanim procentom izdvajanja od budžetskih sredstava kako bi imao autonomiju i omogućilo mu se nesmetano poslovanje.

16-05-2022

OK Mediteran: Kadetkinje maksimalne, pionirke polovične

Na prvom kvalifikacionom turniru za kadetkinje, odbojkašice Mediterana su ostvarile pobjede nad Akademijom i Mrkojevićima, i na taj način obezbijedile plasman među šest najboljih ekipa. Nakon žrijeba i dvije novoformirane grupe po tri ekipe, saznaće protivnike u njihovoj grupi, odakle dva najbolja tima idu na finalni turnir.

16-05-2022

RK Budvanska rivijera u petak organizuje besplatan prevoz na polufinale Kupa

Rukometni klub Budvanska rivijera obavještava i poziva sve ljubitelje rukometa, navijače i simpatizere našeg kluba da im se pridruže i da organizovano i složno, poštujući navijačke kodekse, odu na polufinalnu Kup utakmicu protiv Lovćena, koja će se održati u Univerzitetskom sportskom centru u Podgorici.

16-05-2022

Đoković započeo 370. nedjelju na vrhu ATP liste

Srpski teniser Novak Đoković nastavio je da uvećava sopstveni rekord po broju sedmica provedenih u vrhu svjetskog tenisa, pošto je danas započeo 370. nedjelju na prvom mjestu ATP liste.

16-05-2022

Pet medalja za Budvane u Nikšiću

Prošlog vikenda u Nikšiću održano je Državno prvenstvo Crne Gore za pionire i nade. Karatisti "Ris21" Budva nastupali su sa pet takmičara i osvojili isto toliko medalja.

16-05-2022

Uspjeh za VKV Budva u Herceg Novom

Vaterpolo klub veterana Budva je na Međunarodnom turniru u Herceg Novom ostvario odličan rezultat i završio turnir na petom mjestu,

15-05-2022

Đoković osvojio Rim

Prvi teniser svijeta Novak Đoković osvojio je titulu na masters turniru u Rimu, pošto je u finalu pobijedio grčkog igrača Stefanosa Cicipasa sa 6:0, 7:6.