Crnogorski juniori i juniorke u četvrtfinalu Balkanskog prvenstva
Na Balkanskom prvenstvu za mlade u Elbasanu crnogorski stoni tenis predstavlja devet igrača i igračica.

Albanija je domaćin 33. ekipnog i pojedinačnog prvenstva Balkana u stonom tenisu u juniorskoj i kadetskoj konkurenciji-
Crnogorski juniori Stefan Radonjić, Jakša Krivokapić i Milan Vučetić izborili su plasman u četvrtfinale nakon pobjeda protiv Slovenije 3:1 i Kosova 3:2, te poraza od Rumunije 3:0.

Protivnik izabranicima trenera Branka Cubovića u četvrtfinalu biće Grčka.
I juniorke Anastasija Vujović, Kristina Šebek, Katarina Franeta i Mia Živanović igraće u četvrtfinalu porotiv sekekcije Rumunije.
Izabranice selektorke Dijane Zonjić u grupi B savladale su Sjevernu Makedoniju sa 3:1, a izgubile od Bosne i Hercegovine 0:3 i Turske 1:3.
Kadetkinje Lara Franeta i Kalina Božović boriće se za plasman od 9. do 12. mjesta, jer nisu prošle takmičenje u grupi nakon poraza od Rumunije i Moldavije sa oo 3:0.
Naše reprezentativce i reprezentativke nakon ekipnog dijela šampionata u Elbasanu čekaju pojedinačno i takmičenje u dublovima.