U kotorskoj luci danas Norwegian Gem
U kotorsku luku jutros je iz Splita uplovio kruzer Norwegian Gem sa 2,59 hiljada putnika.

Kako su naveli iz Luke Kotor, brod je bio na sidrištu 1, gdje je ostao do 17 sati, prenosi Radio Kotor.
Nakon toga je planirano da isplovi za Dubrovnik.