19-05-2014

Beljkaš ponovo prvi

U nedjelju je u baraskom akvatorijumu, u organizaciji Saveza za sportski ribolov na moru Crne Gore i KSR “Pristan” iz Bara, održan drugi krug državnog individualnog prvenstva štapom iz barke za seniore.

Beljkaš ponovo prvi | Radio Televizija Budva

U prvom krugu, održanom 28. aprila u Tivtu, prva 3 mjesta zauzeli su: Beljkaš, Maslovarić i Radjenović.

U drugom krugu u Baru plasman je bio sljedeći: Popović, Milosavljević i Beljkaš.

Zbrajanjem bodova iz oba kruga, definitivni plasman u ovoj disciplini je:

I MJESTO - ZLATNA MEDALJA: Dejan BELJKAŠ; KSR “ Delfin” – Budva sa ukupno 4 boda
II MJESTO – SREBRNA MEDALJA: Ljubinko VRBNJAK, KSR Meljine”-Meljine - 9 bodova
III MJESTO –BRONZANA MEDALJA: Luka MASLOVARIĆ, SRK “Pagar” iz Tivra - 10 bodova

Plasmanske bodove osvojili su još sljedeći takmičari: 4) Zvonko RADJENOVIĆ, KSR “Pristan”, 5) Marko RADOSAVLJEVIĆ, KSR “Igalo”, 6) Aleksandar MILOSAVLJEVIĆ, KSR “Igalo”, 7) Radovan POOVIĆ, KSR “Sipa”, 8) Miloš DAŠIĆ, KSR “Pristan”, 9) Dragan KNEŽEVIĆ, KSR “Širun” i 10) Stevo VASILJEVIĆ, KSR “Dinigla”.

Uspješan organizator i domaćin bio je KSR “Pristan” iz Bara, koji nije mogao, i pored blagovremene prijave tajmičenja nadležnim organima, spriječiti seriju dinamitaša u blizini takmičenja, pored takmičara, što još jednom najozbiljnije upozorava i zvoni na uzbunu i intervenciju svih organa.