30-08-2020

Petrovac i Titograd remizirali

Fudbaleri Petrovca odigrali su neriješeno 2:2 sa OFK Titogradom u sinoćnjem meču 3. kola Telekom prve crnogorske lige. To je za "nebesko-plave" drugi ovosezonski remi u gostima.

Ilustracija, Foto: Pixabay

Poveli su izabranici Nenada Vukčevića u 14. golom Ražnatovića, da bi rezultat poravnao Mrvaljević u 37. minutu.

U drugom poluvremenu, Titograd je uspio da preokrene na 2:1, strijelac je bio Petar Vukčević, bivši igrač Petrovca. Ipak, u samom finišu, tim sa stadiona pod Malim brdom dolazi do remija. U trećem minutu nadoknade vremena mrežu pogodio je novajlija Zvrko.

Nakon tri odigrana kola, Petrovac je zabilježio dva remija i jedan poraz i nalazi se na sedmoj poziciji na tabeli.

U sljedećem kolu, 12. septembra, "nebesko-plavi" gostuju Rudaru.

Podgorica "potopila" Budućnost

Što se tiče ostalih susreta, najveće iznenađenje upriličila je ekipa Podgorice koja je "preslišala" aktuelnog prvaka Budućnost sa čak 4:0, dok su povratinici u elitni rang Dečić i Jezero odigrali bez golova.

Dueli Zeta-Rudar i Sutjeska-Iskra su odloženi.