11-12-2023

Pioniri Magic Basketa ostvarili još jednu ubjedljivu pobjedu, nadmašili ekipu Jadrana

Pioniri Košarkaškog kluba Magic Basket nastavljaju dominaciju na terenu, ostvarivši drugu uzastopnu pobjedu. U jučerašnjem susretu protiv ekipe Jadrana u Ulcinju, mladi budvanski košarkaši su pobjedili ekipu Jadrana rezultatom 66:33 u utakmici Lige mladih Prvenstva Crne Gore u košarci.

Pobjedu su odnijeli sa uvjerljivom razlikom, a ključnu ulogu u postizanju ovog trijumfa imali su sljedeći igrači:

- Đikanović Aleksa: 2 poena

Počevši od samog početka utakmice, Magic Basket je pokazao agresivnu odbranu i vrlo efikasan napad, rješavajući pitanje pobjednika već u prvoj četvrtini.

Trener Saša Vujnić istakao je kako su imali vođstvo od impresivnih 57:17 početkom zadnje četvrtine, što im je omogućilo da pruže šansu svim igračima da pokažu svoje vještine.