25-07-2021

Poraz Petrovca na startu nove sezone

Fudbaleri Petrovca poraženi su sinoć kod kuće od Mornara sa 1:0 u prvom meču nove sezone domaćeg šampionata.

"Nebesko-plavi" su od 45. minuta igrali sa desetoricom, pošto je defanzivac Mikijelj dobio crveni karton.

Pobjednički gol za Barane postigao je Sekulović u 68. minutu susreta, nakon izvrsne asistencije Pepića.

Iako brojčano oslabljeni, Petrovčani su pokušali da poravnaju rezultat. Trener Vukčević pokušao je u finišu utakmice da osvježi redove novajlijama Vujačićem i Boričićem, međutim to nije dalo efekta i povratnik u Prvu ligu osvojio je sva tri boda pod Malim brdom.

U narednom kolu, posljednjeg dana jula, Petrovac gostuje Podgorici.

Trijumfe na otvaranju zabilježili su i Dečić i Iskra. Tuzani su pobijedili Zetu sa 2:0, a istim rezultatom Iskra je savladala Jezero.

Večeras se u Nikšiću sastaju Sutjeska i Podgorica, dok je okršaj Budućnosti i Rudara otkazan zbog obaveza aktuelnog šampiona u Evropi.