01-07-2022

Prvo mjesto za mlade pionire Magic basketa

Mlađi pioniri Košarkaškog kluba "Magic Basket" osvojili su prvo mjesto na turniru "Jadranski kup 2022" koji je održan u sportskom centru Fair plyer u Radanovićima.

Prvo mjesto za mlade pionire Magic basketa | Radio Televizija Budva

Na turniru su učestvovale još i ekipa "Boys" iz Bara i ekipa "Jadran" iz Ulcinja.

Postignuti su slijedeći rezultati:

1 kolo Magic Basket - Boys 88:53
2 kolo Magic Basket - Jadran 69:34
3 kolo Boys - Jadran 39 : 35

Ekipa Magic Basketa je odigrala sjajno u obje utakmice i ubjedljivo osvojila prvo mjesto, pehar i zlatne medalje.

U borbi za drugo mjesto ekipa Boysa je u zadnjim trenucima utakmice uspjela savladati borbenu ekipu Jadrana.

Utakmice su odigrane u izvanrednom ambijentu sportskog centra Fair plyer koji zadovoljava najviše standarde za odigravanje utakmica.

Sa ovim turnirom je završena takmičarska sezona 2021/22 koja je bila veoma dugačka i naporna, a ujedno i izuzetno uspješna za naš klub gdje smo pored ovog turnira osvojili i Folow up ligu istakao je trener u Košarkaškom klubu Magic Basket profesor Saša Vujnić.