22-06-2020

Pobjede OFK Titograda i Petrovca

Fudbaleri OFK Titograda i Petrovca ostvarili su pobjede u 29. kolu Telekom Prve crnogorske lige, prenosi agencija Mina.

OFK Titograd je u podgoričkom naselju Stari aerodrom savladao Iskru 2:1 i prekinuo seriju od 11 utakmica bez pobjede.

Titograd je poslejdnji put trijumfovao 1. decembra protiv Grblja pred svojim navijačima 1:0.

Domaći sastav u vođstvo doveo je Admir Adrović 30. minutu, 101. prvoligaškim pogotkom u karijeri.

Izjednačio je Ognjen Obradović u 52. iz jedanaesterca, a pobjedu OFK Titogradu, sedmu ove sezone, donio je Ermin Alić u 62. minutu.

Pred svojim navijačima slavio je i Petrovac protiv Kom 1:0, pogotkom Zorana Mikijelja u 83. minutu.

Sutjeska i Zeta igrali su u Nikšiću 0:0.

Zvanični šampion je, nakon dva vezana trijumfa, upisao remi, deseti ove sezone.

Zeta je u četvrtoj uzastopnoj utakmici igrala neriješeno, a 13. put u dosadašnjem dijelu takmičenja.

Seriju loših rezultata prekinuo je Grbalj, koji je u Radanovićima pobijedio Rudar 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Radomir Đalović u trećem minutu sudijske nadoknade.

Grbalj je protiv Rudara prekinuo seriju od deset utakmica bez pobjede.

Rudar je bez pobjede u nastavku šampionata, sa samo jednom osvojenim bodom.