16-04-2022

Poraz Petrovca od Zete u Golubovcima

Ni u četvrtom ovosezonskom susretu sa Zetom fudbaleri Petrovca nisu uspjeli da upišu pobjedu. Golubovčani su danas na svom terenu bili ubjedljivo bolji i slavili rezultatom 3:0.

"Nebesko-plavi" imali su inicijativu tokom cijelog prvog poluvremena, ređale su se šanse pred golom domaćih, ali su mreže ostale netaknute.

U drugih 45 minuta Zeta je bila mnogo bolji rival. Prednost Golubovčanima u 50. minutu donio je Krstović, na 2:0 povisio Burzanović u 64. minutu.

Konačan rezultat postavio je Rjo Tačibana u 72. minutu.

Petrovčani nisu slavili na osam prethodnih mečeva Prve lige, a posljednju pobjedu upisali su 1. marta na gostovanju Jezeru. Zeta je i dalje na dnu tabele, ali sada sa samo tri boda manje od Podgorice, i većim šansama da eventualno izbjegne direktno ispadanje.