Telekom Prva liga: Porazi budvanskih prvoligaša

U derbiju začelja tabele Telekom Prve crnogorske fudblske lige Mogren je poražen u Beranama dok je Sutjeska savladala Petrovac.

Telekom Prva liga: Porazi budvanskih prvoligaša | Radio Televizija Budva

Berane - Mogren 2:1

Prvu pobjedu ove sezone ostvarilo je Berane, koje je pred svojim navijačima pobijedilo Mogren 2:1.

Budvanski tim poveo je golom Ivana Delića u 47. minutu. Izjednačio je Milan Stavrić u 55, a pitanje pobjednika riješio je Nikola Tomović u 69. minutu.

Sutjeska - Petrovac 1:0

Sutjeska je u Nikšiću pobijedila Petrovac 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Goran Vujović u 56. minutu. Sa 14 postignutih golova Vujović je najbolji strijelac Telekom Prve fudbalske lige.