20-09-2014

Još tri medalje za Crnu Goru

Posljednjeg dana takmičenja na specijalnim Olimpijskim evropskim igrama u Antverpenu reprezentativci Crne Gore su ostvarili izvanredan rezultat, jer su osvojili tri medalje.

Još tri medalje za Crnu Goru | Radio Televizija Budva

U singl ženskoj konkurenciji u finalnim mečevima Velika Vučević je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju, jer je u poslednjem veoma neizvjesnom meču izgubila od turske reprezentativke.

U atletici, u disciplini bacanje kugle, Marko Milatović je u veoma jakoj konkurenciji osvojio treće mjesto i bronzanu medalju, dok je Ivan stojanović koji je do posljednje serije bio na vodećoj poziciji, ipak osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju iza belgijskog reprezentativca koji ga je pobijedio posljednjim bacanjem za 3cm.

U subotu 20 septembra je svečano zatvaranje Igara kada ćemo i saznati domaćina narednih evropski igara. Dolazak reprezentacije Crne Gore se očekuje u nedjelju u 20:10 na aerodromu Golubovci.