18-02-2023

Petrovac i Budućnost podijelili bodove

Fudbaleri Petrovca remizirali su večeras 1:1 na svom terenu protiv Budućnosti u meču 20. kola Meridianbet Prve crnogorske lige.

Gosti iz Podgorice poveli su preko Marka Simića u 19. minutu, što je bio i rezultat na poluvremenu, da bi nebesko-plavi u nastavku izjednačili pogotkom iskusnog Dejana Boljevića u 53. minutu.

Remi protiv favorita na startu drugog dijela sezone Petrovcu je donio treće mjesto na tabeli domaćeg šampionata.

Izabranici Mladena Lambulića u narednom kolu gostuju bjelopoljskom Jedinstvu.

Danas su odigrana još četiri duela. Lider prvenstva Sutjeska savladao je Jezero sa 4:2, a dobar start je imao i Arsenal iz Tivta koji je minimalnim rezultatom bio bolji upravo od Bjelopoljaca.

Iskra je iznenadila Dečić na gostovanju sa 2:0, a Mornar u Pljevljima pobijedio 1:0 i upisao tri boda protiv Rudara.