05-11-2020

Petrovac poražen od Titograda

Fudbaleri Petrovca poraženi su sa 3:1 od ekipe OFK Titograda u meču 12. kola Telekom Prve crnogorske lige koji je odigran juče na stadionu pod Malim brdom.

Ilustracija

Tako su izabranici Nenada Vukčevića propustili šansu da se, pobjedom nad direktnim konkurentom, "odlijepe" sa začelja tabele.

Poveo je Titograd u 19. minutu kada je štoper Petrovca Mikijelj loptu poslao u mrežu svog tima, da bi rezultat poravnao Ilić osam minuta kasnije.

Trijumf timu sa Starog Aerodroma donijeli su Škrijelj u 48 i nekadašnji igrač "nebesko-plavih" Kalezić u 84. minutu igre.

Kada su ostali mečevi u pitanju, Budućnost je rezultatom 1:0 slavila protiv Podgorice, a pobjedu je upisala i Iskra koja je savladala Sutjesku sa 3:0.

Istim rezultatom Zeta je bila uspješnija od Rudara, dok su Jezero i Dečić remizirali bez golova.