08-09-2014

Crna Gora savladala Moldaviju

Reprezentacija Crne Gore započela je kvalifikacije u grupi G za Evropsko prvenstvo u fudbalu pobjedom protiv Moldavije. Naša reprezentacija je slavila sa 2:0 golovima Vučinića u zaostavnom vremenu prvog poluvremena i Tomaševića u 73. minutu.

Crna Gora savladala Moldaviju | Radio Televizija Budva

Nakon prvog poluvremena naš tim je vodio sa 1:0. Gol je postigao Mirko Vučinić u 47 . minutu prvog poluvremena. Naš kapiten je postigao gol glavom nakon kornera. Prethodno je Vučinić snažno šutirao sa 25 metara ali je golman Čebanu odbranio i izbacio loptu u korner.

Tomašević je u 73 minutu povisio na 2:0 nakon još jednog kornera za Crnu Goru. Odbrana Moldavije je slabo izbacila loptu, a nakon novog centaršuta Tomašević se našao sam u petercu i poslao loptu u praznu mrežu.

Crna Gora - Moldavija 2:0