16-08-2022

Derbi četvrtog kola bez pobjednika

Fudbaleri Petrovca odigrali su neriješeno protiv ekipe Dečića utakmicu četvrtog kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige. Duel je završen rezultatom 2-2.

Petrovac i Dečić u prva tri kola zabilježili su maksimalan učinak.

Na samom početku meča viđena su tri pogodka.

Gosti su prvi došli do prednosti u trećem minutu, strijelac je bio Igor Ivanović.

Minut kasnije fudbaleri Petrovca poravnali su rezultat, strijelac je bio Dejan Perović u četvrtom minutu.

Samo minut nakon izjednačujućeg gola Petrovca, gosti su ponovo došli do prednosti preko Fatosa Bećiraja u petom minutu.

U drugom dijelu susreta nebesko-plavi preuzeli su inicijtivu u meču i u 75 minutu postigli izjednačenje preko Rodriga Fausta za konačnih 2-2.

Petrovčani nakon četiri odigrana kola nalaze se na drugom mjestu sa istim brojem bodova kao i prvoplasirana ekipa Dečića.

Petrovac u narednom kolu igra protiv ekipe Jezera.