21-01-2023

PVK Budva do pobjede u zadnjoj četvrtini

PVK Budva i POŠK su imali solidnih problema u utakmici, ali najviše s organizacijom sopstvenog napada i to u trenucima kada bi imali igrača više. Realizacija takvih napada je kod budvana bila 1-8, samo što niti ona POŠK-a nije bila ništa bolja 1-11.

Utakmica je bila izjednačena, s te strane neizvjesna, a takvo što se moglo i očekivati kada se pogledaju rezultati i učinak oba kluba u dosadašnjem dijelu sezone.

Zato ne čudi da je odluka o pobjedniku ‘pala’ u zadnjim minutama, odnosno da se u posljednju četvrtinu ušlo s neodlučenim rezultatom, 8:8. U zadnje četiri i pol minute postignuta su dva gola, oba u mrežu poškovaca, a oba je postigao Andrija Korać. Inače, jedan od ta dva Koraćeva gola bio je upravo onaj jedan jedini iskorišteni iz napada s brojčanom prednošću Budve.